Finantseerimine

Suure elektritarbimise tõttu paigaldavad üha rohkem suuremad tööstus-ja laohooned, kauplused ja kaubanduskeskused, jahutuskeskused ja logistikaettevõtted, mis tarbivad nii päevast kui öist elektrit, päikesepaneele. Tänaste elektrihindadega tasuvad suured paigaldised end ära juba alates 3,5 aastast.

Oleme koostanud mõned näidispakkumised lihtsamate paigalduste näitel indikatsiooni saamiseks. Lõplik hind sõltub iga kliendi konkreetsest tellimusest, töö keerukusest ja asukohast.

Investeerimislaenud

Kui su ettevõte vajab investeerimislaenu päikesepaneelide paigaldamiseks, siis aitame vajadusel pankadega suhtlemisel ja laenu taotluseks vajaliku dokumentatsiooni koostamisega.

Eesti PäikeseVägi pakub koostöös AS LHV Pangaga päikesepaneelide paigaldamiseks ärikliendile LHV rohelist investeerimimslaenu.

Sooviga edendada rohepööret Eesti ettevõtluses ja majanduses pakub LHV rohelist investeerimislaenu intressiga 3,5% + 6 kuu Euribor.
Finantsteenuse pakkuja on AS LHV Pank. Tutvu tingimustega lhv.ee ja pea nõu asjatundjaga.

Investeerimistoetused

KREDEX

Kredex annab toetust korteriühistutele, kes soovivad oma elamuid renoveerida ja energiatõhusamaks muuta. Energiatõhususe alla käib ka päikesepaneelide paigaldamine.

Korterelamu tehaselise rekonstrueerimise toetus.

Toetuse eesmärk:

– korterelamute rekonstrueerimisel uute tehniliste lahenduste kasutuselevõtu soodustamine

– korterelamute energiatõhususe ja parema sisekliima saavutamine

– energiasõltuvuse ja kasvuhoonegaaside heitkoguste vähendamine.

PRIA toetus

PRIA eesmärgiks on toetada maaelu arengut edendavaid projekte, nende hulgas ka taastuvenergia lahendusi. Viimane PRIA toetuste taotlemise voor toimub 2022. aastal.

PRIA toetuste kohta leiad täpse info nende kodulehelt.

Et mitte hiljaks jääda viimase PRIA toetuse taotluse esitamisega, siis tuleb projekti kirjutamisega alustada juba täna.