Finantseerimine

Päikesepaneelide ostuga muutute ise endale elektritootjaks. Tänaste elektrihindade juures tasuvad päikesepaneelid väiksemate paigaldiste puhul end juba ära alates seitmest aastast.

Oleme koostanud mõned näidispakkumised lihtsamate paigalduste näitel indikatsiooni saamiseks. Lõplik hind sõltub iga kliendi konkreetsest tellimusest, töö keerukusest ja asukohast.

Finantseerimine erakliendile

Investeerimistoetus

KREDEX

Eraisikutel on võimalik taotleda päikesepaneelide paigaldamiseks “Väikeelamute rekonstrueerimistoetust”, mis katab päikesepaneelide soetamise kulu 30% ja maksimaalne toetussumma väikeelamu kohta on kuni 20 000 eurot. Täpsed toetuse tingimused leiab KredExi kodulehelt.

Investeerimislaen

Eesti PäikeseVägi teeb päikesepaneelide finantseerimise osas koostööd LHV Pangaga. LHV Rohelist Järelmaksu saab mugavalt taotleda meie kaudu. Eraisikutel on võimalik taotleda järelmaksu või laenu päikesepaneelide paigaldamiseks.

Eraisikutele pakume LHV rohelist järelmaksu.

LHV järelmaksuga saad kauba eest tasuda osade kaupa.

Rohelise järelmaksu tingimused

Lisateave lhv.ee/järelmaks või 6 802 700

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 116,07 € ja krediidi kulukuse määr on 5,55% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 5000 €, sissemakse 0%, krediidisumma 5000 €, intress 4,90% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 49,90 €, järelmaksu  periood 48 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 5571,34 € ja tagasimaksete summa 5571,34 €.