Tooteinfo

Mis firma päikesepaneele, kinnitusi ja invertereid kasutame paigaldamisel ning miks just neid eelistame?

  • Home
  • Kasutatavad tooted

Mis tooteid kasutame?

Eesti PäikeseVägi pakutavat tootevalikut on suunanud sügavad teadmised päikesepaneelide maailmast. Oleme näinud, mismoodi üks või teine lahendus praktikas pikema ajaperioodi jooksul töötanud on, millised vead kas töövõtetes või kasutatud komponentide valikul on osutunud hiljem saatuslikuks kogu päikesepaneelide paigaldisele.

Kindlasti soovime, et meie tehtud tööd kestaksid kaua ja isegi garantiiperioodi möödumisel ei peaks ulatuslikke remonte ette võtma. Seepärast uurime pidevalt, mida uut on Saksamaa TÜVI ekspertide töömaadelt õppida, koolitame ennast paigaldussüsteemide, inverterite ja ohutuse osas. Kasutame vaid ennast õigustanud lahendusi ja tahame anda garantii – kui juba Eesti PäikeseVägi midagi kasutab, siis on sellel meie kvaliteedimärk.

Päikesepaneelidest pakume järgmiste suurte ja väiksemate tootjate tooteid nagu:
– JinkoSolar
– Trina
– Canadian Solar
– JA Solar 
– SunPro
– Leapton

ja teiste toodangut.

Erimõõdu ja disainiga päikesepaneelide lahendused

Suurtootjate kasuks räägib alati see, et tegemist on vaieldamatult maailma tippudega ja kui peakski tekkima mingisuguseid kvaliteediprobleeme, siis suurema tõenäosusega saavad asjad edukalt lahendatud.
Tuntud bränd ja Tier1 staatus paraku ei räägi midagi toodete kvaliteedist ja seepärast on alusetu seisukoht, et nende tooted on alati ka kvaliteedilt maailma paremad. Ajaloost on teada hulgaliselt juhtumeid, kus see on tõeks osutunud ja ka sõltumatute ekspertide poolt veenvalt tõestatud, tootja aga teeb kõik, et vastutusest vabaneda. Vaidlust Hiina suurfirmaga võib lugeda juba enne selle algust kaotatuks.

Väiksemad tootjad on reeglina paindlikumad kliendiga kokkulepetes, tarnivad sama või parema kvaliteediga päikesepaneele ja teevad seda kõike taskukohasema hinnaga. Päikesepaneelide kvaliteeti reeglina kasutajad hinnata ei oska, välimus on neil üsna sarnane, erinevused väga väikesed. Tegelikus on see, et palja silmaga ongi päikesepaneelide kvaliteeti hinnata pea võimatu, see võib võimalik olla vaid piiratud ulatuses, kui näiteks piisava suurendusega vaadeldes on toote sees märgata võõrkehi, ebakvaliteetseid jooteid vms. Parema pildi saab ette, kui abiks on spetsiaalne mõõtetehnika ja praktilised kogemused paneelide tootmisest.
Eesti PäikeseVägi meeskond on oma vajaliku ettevalmistusega just need õiged inimesed, kes selles osas nõuandeid jagada oskavad.

Inverteritest müüme enamasti järgmiste firmade tooteid:
SunGrow, GoodWe, Solaredge

Euroopa tootjatest on valikus järgmised brändid:
Fronius, Kostal

Optimeerijate puhul teeme koostöö järgmiste bärndidega:
Solaredge, Tigo

Kinnitussüsteemidest pakume Schletter Solar GmbH lahendusi. Need on 25a garantiiga, konstrueeritud parima Saksa insenerioskusega ja alati anname kliendile kaasa ka koormusraporti.

Alalisvoolukaablid on EU päritolu, alati üledimensioneeritud ja sellised, mis ei pragune ka Eesti talvedel.